Namiot jest niezbędnym wyposażeniem każdej wycieczki w plener

Dzisiejsze namioty są wykonane z wysokiej jakości materiałów i występują w szerokiej gamie kształtów i rozmiarów.

Namioty były używane przez ludzi od wieków. Jest to jedna z najstarszych form schronienia stworzonych przez ludzkość i do dziś stosowana jest na całym świecie. Zazwyczaj składają się z centralnego korpusu, który podtrzymuje ścianę osłonową zwaną baldachimem.

Namiot turystyczny to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia każdej górskiej wycieczki. Zapewnia niezawodną ochronę przed ekstremalnymi warunkami pogodowymi, stanowi idealne miejsce do nocnego biwakowania i zapewnia bardzo potrzebne schronienie przed ostrym światłem słonecznym.

Wykorzystanie i dostępność namiotów turystycznych drastycznie wzrosła w ostatnich latach dzięki ulepszeniom w projektowaniu, produkcji i materiałach, które sprawiają, że namioty te są trwalsze, wydajne, lekkie i łatwiejsze w montażu.

Namiot turystyczny zazwyczaj składa się z rękawa brezentowego z ramą wykonaną z tyczek (teleskopowych lub kalenicowych), które są połączone ze sobą za pomocą odciągów i/lub odciągów; siatka drzwiowa z siatki; rama ustawiona na górnych ścianach bocznych bez ścian lub z niektórymi panelami ścian bocznych, takimi jak w serii namiotów Mountain Trails.

prawnik suwałki
Sprawa rozwodowa
catering Gdynia
Burgery Gdynia
manicure Warszawa
laserowe usuwanie makijażu Warszawa
trening personalny Opole
Kawa dla sportowców
Trening personalny w żarach
Trening personalny EMS Bielsko Biała